Služby - Salón Mishel
15302
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15302,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Služby

Kozmetika

Čistenie pleti                                                                               

Základom zdravej pokožky je pravidelné ošetrenie pleti do hĺbky. Odstránenie jej zrohovatenej vrstvy, ktorá bráni prieniku výživy –  dôkladné vyčistenie hlbších vrstiev pokožky ultrazvukom, odstráni prebytočný maz, rôzne nečistoty v koži. Na ošetrenie používame kozmetiku značky SYIS.

Priebeh ošetrenia:

  • diagnostika pleti;
  • odlíčenie a čistenie pleti;
  • prístojové ošetrenie;
  • maska podľa typu pleti;
  • záverečný krém.

Make-up

Make up vyzdvihuje ženskú krásu a dodáva ženám sebavedomie. Našou snahou je vždy vykúzliť make up v závislosti od danej spoločenskej udalosti a podľa predstáv každej zákazníčky. Kladieme veľký dôraz na to, aby dokonalý make up vydržal čo najdlhšie. Pri líčení používame kvalitnú dekoratívnu kozmetiku, ktorá vyniká svojou širokou a pestrou škálou farieb a aktuálnych trendov.

Nechty a nechtový design

Gélové nechty sú módnym hitom a doplnkom, ktorý dokáže upútať zrak každej slečny, dámy ale aj zrak mužov. Ich trvanlivosť je zhruba 3 – 6 týždňov a už dávno nie sú ozdobou len mladých slečien.

Môžete si vybrať z viacerých možností úpravy nechtov :
1. predĺženie nechtov nalepením tipu (umelého nechtu) a následným potiahnutím gélu;
2. predĺženie nechtov bez nalepenia tipu, čiže vymodelovanie nechtov na šablónach;
3. spevnenie svojich prírodných nechtov potiahnutím gélu bez predĺženia.

Suchá manikúra– úprava voľného okraja nechtu, odstránenie nechtovej kožičky, vyleštenie nechtovéj platničky, nanesenie olejčeka.

Mokrá manikúra– teplý kúpeľ nechtov s pridaním malého množstva mydla, odstránenie nechtovej kožičky, úprava voľného okraja nechtu, peeling, vyleštenie nechtovej platničky a na záver nanesenie olejčeka.

Ošetrenie IBX Repair

Intenzívne ošetrenie s cieľom ochrániť prírodný necht pred poškodením, ktoré zabraňuje správnemu rastu nechtu.

Použitie:
• na zlepšenie väzby medzi nechtovým lôžkom- gellakom, lakom na nechty a gelovou alebo akrylovou modeláciou;
• v kombinácii s IBX- na liečbu a obnovu mäkkých, tenkých, rozštiepených a inak poškodených nechtov. Vyrovnáva nerovnosti a praskliny na nechtovej platničke.
• prispieva k odstráneniu ,,bielych škvŕn“ na nechte;
• podporuje rast prírodného nechtu;
• na cielenú reparáciu jednotlivých poškodených miest na nechte ale aj na komplexnú ochranu nechtu pred aplikáciou laku na nechty, gel laku alebo pod gelovú a akrylovú modeláciu;
• pôsobí ako ,,obojstranná lepiaca páska“ pri rozštiepených nechtoch, spája poškodené oblasti nechtu dohromady.

Mihalnice

V ponuke máme farbenie, predlžovanie a lash lifting mihalníc.

3D mihalnice je metóda, pri ktorej docielime dlhé a husté mihalnice, ktoré sú vyrobené zo syntetického, jemného a ohybného materiálu. Pokiaľ sú správne aplikované, nestáva sa, aby sa zničili Vaše pôvodné mihalnice. Pri dlhodobom používaní 3D mihalníc zostávajú Vaše pôvodné mihalnice kratšie a jemnejšie. Po ich odstránení sa Vaše pôvodné mihalnice zregenerujú v priebehu niekoľkých dní.

Nesmú sa aplikovať v prípade, ak je oko zapálené, opuchnuté alebo podráždené.

Garra rufa

Či už trpíte kožnými ochoreniami (akné, neurodermatitída, psoriáza), zhrubnutou kožou na nohách, alebo máte len príliš suchú olupujúcu sa pokožku, či ste celkom zdraví a chcete si dopriať relaxačný omladzujúci kúpeľ, sme tu pre Vás.

Depilácia

Depiláciu vykonávame voskom. Je určená ako pre ženy, tak aj pre mužov.

Kavitácia

Prístroj je určený na odstraňovanie lokálneho tuku celulitídy ultrazvukovými vlnami. Vysielaný ultrazvuk vytvára v tukovej vrstve mikro bublinky, ktoré pod vplyvom tlaku okolitého prostredia implodujú („zrútia sa“) smerom do svojho stredu, čím uvoľnia energiu, ktorá trvalo rozruší stenu tukovej bunky a tým ju odstráni. Výsledný efekt je trvalý a viditeľný hneď po prvom ošetrení.

Termická rádiofrekvencia

Jedná sa o zariadenie, ktoré prostredníctvom rádiových vĺn umožňuje prevedenie liftingu tváre, krku , dekoltu a tela . Rádiofrekvenčná liečba znižuje príznaky starnutia, pôsobí proti vráskam zvyšuje Infekcia odolnosť a hustotu pleti. RF zohrieva tkanivo na 50 ° C , teplota zvýši krvnú mikrocirkuláciu a vďaka tomu vyživuje pokožku. Obnovuje tvorbu kolagénu a elastínu, ktoré určujú správnu pružnosť a pevnosť kože. Rádiové vlny sú tiež používané pre ošetrenia tela a najmä proti celulitíde a pri znižovaní nadmerného telesného tuku.

Masáže

Klasická masáž:
– aktivuje celkový krvný a lymfatický obeh,ktorý následne zlepšuje okysličenie organizmu a odliv škodlivých látok z tela
– zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov
– pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly
– podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

Masáž sa vykonáva pri:
– Bolestiach hlavy, chrbta, svalov a kĺbov
– Pooperačných a poúrazových stavoch
– Ochoreniach dýchacích ciest
– Poruchách hybnosti, skolióze
– Poruchách v oblasti psychiky

Masáž sa nemôže vykonávať pri:
– zvýšenej telesnej teplote
– zápalových ochoreniach
– silnej menštruácií
– vnútorných zraneniach
– tehotenstve
– nádorových ochoreniach
– kŕčových žilách
– otvorených ranách
– kožných zápalových a infekčných ochoreniach
– trombóze a embólii

Športová masáž:
Je vhodná na uvoľnenie zatuhnutých svalov, ale dokáže ich aj vhodne pripraviť na opakovanú záťaž. Vďaka športovej masáži je možné dosiahnuť rýchlejšiu regeneráciu svalstva a zlepšenie pohyblivosti a pružnosti svalových úponov. Preto je vhodná ako doplnok k Vašim športovým výkonom.

Kontraindikácie:
– pri akútnych zápalových ochoreniach,
– pooperačných stavoch
– aj po čerstvých poraneniach
– pri bolestiach, ktoré vystreľujú do hrudníka a končatín

Reflexná terapia:
využíva rad tlakových techník, ktorými stimuluje konkrétnu reflexnú oblasť chodidiel, s úmyslom vyvolať užitočnú odozvu v iných častiach tela. Tento zrkadlový obraz tela na chodidlách pomáha reflexným terapeutom aj obyčajnému človeku zamerať sa na správnu partiu chodidla, ktorú treba masírovať. Reflexné body na chodidlách sú spojené s určitými časťami tela a tým, že reflexológia tieto body stimuluje, sa po tele šíria vlny uvoľnenia.
Uvoľňovanie zablokovanej krčnej chrbtice a medzilopatkovej oblasti. Kritickým miestom je tretí stavec krčnej chrbtice. Pri rôznych problémoch, vždy po jeho uvoľnení dôjde ku okamžitej úľave. Najprv sa uvoľňuje krčná chrbtica, potom sa postupuje dole až ku kostrči.

Pri lymfodrenážnej masáži masér pôsobí malým tlakom zväčša krúživými pohybmi na lymfatický systém, ktorý sa nachádza tesne pod pokožkou tela. Vyprázdňuje jednotlivé lymfatické uzliny jemným tlakom a potom do týchto vyprázdnených uzlín pomaly posúva nahromadenú lymfu z periférie tela.
Najdôležitejším zmyslom tejto masáže je odplavenie a aktívne odvedenie splodín metabolizmu z miestnych tkanív. Je vhodná i pre tých, ktorí majú kŕčové žily. Lymfodrenážna masáž sa dá veľmi dobre aplikovať aj ako prevencia pred preťažením, celulitídou, opuchmi a pred ochorením, ako aj prevencia proti onkologickým chorobám.
Kontraindikácie:
Lymfodrenážna masáž je úplne nevhodná pri zhubných ochoreniach, či už neliečených alebo nedoliečených, aby sa vylúčila možnosť tvorby metastáz, pri akútnych bakteriálnych infekciách a akútnych infekčných stavoch (hnisavá angína, chrípka…). Pokiaľ má masírovaný človek akéhokoľvek zdravotné problémy alebo opuchy je nutné, aby lymfodrenáž indikoval odborný lekár, prípadne ošetrujúci lekár.